Jõulushow 2010

06 dets Autor bertasaa, 06. December 2010 Suurepärane näitus oli, nagu Jõulushow seda ka alati on . Mõnus seltskond ja terve päev läks nagu lennates.
Tulemused : Tublion G Light Larry sai VL( väga lubav) ja 1. koht juunior isastes
                      Tublion G Prima Muribella VL ja TPJ ( tõu parim juunior) osales ka oma vanuserühma bestil , aga esimese nelja hulka ei valitud .
                      Hildebert`s Queen Of Love  TP Vet. ( tõu parim veteran) ja veteranide bestil valiti kuue parema hulka edasi , aga esimese nelja auhinnalise koha hulka ei tulnud . ( Tänud Innale Puppy suurepärase esitamise eest bestil. :) )
                      Hukkaperä Louhi oli TP Vet ja veteranide bestil kohta ei saanud .

 Kääbussnautsereid hinnanud kohtunikule meeldis väga mamma Puppy reibas liikumine  sellises eas ja suurepärane füüsiline seisund , Muribellal kiideti karva ja välimust ja rõõmsat meelt näituseringis. Larrygi sai suurepärase kirjelduse, tema ainsaks miinuseks oli veel liialt noor karv , mis oleks tahtnud näituse jaoks veel kuukese kasvada, aga Larry arvati igal juhul lootustandvaks näitusekoeraks .

Noitat hinnanud kohtunikule meeldis Noita iseloom ja heas konditsioonis kasukas ja reibas liikumine, mis kahjuks besti ajaks asendus üpris loiu ja tülpinud sörgiga :)

Tänud ka Marjule, kes  kogu seda koertekarja mul terve päeva näitusel kantseldada aitas.
http://www.youtube.com/watch?v=xai6W0FYyfI


‹ Arhiiv
Lisa kommentaar
Email again:
Nimi:E-mail
Kommenteeri: